Nebudeme chodit kolem horké kaše, děláme příměšťáky, kde se dětská fantazie stává skutečností!

Co se stalo minulý rok?

Vše krásné jednou končí a nic nemůže trvat věčně, opustili jsme naše věrné tábořiště v Jaroslavicích.

Přesunuli jsme se na nové, větší a novými příběhy nabité tábořiště na Mladcové. Za tenisovými kurty se rozkládá naše země zaslíbená, her a dobrodružství plná, zábavou oplývající.

Jak se nám dařilo?

Se zvědavostí jsme čekali, jak se nové tábořiště bude líbit našim táborníkům, ať už těm starým známým, nebo úplně novým.

A vše se vydařilo, dokonce až zadařilo! Nebudeme vás zatěžovat podrobnostmi, byla to prostě jízda a kniha příběhů z loňské sezóny by nás určitě zařadila do bestsellerů New York Times. Ty mi ale nepíšeme, děláme příměšťáky, no ne?!

Tato sezóna čeká jen na vás!

Pojďte do toho s námi i letos, naše tábořiště na Mladcové a naši instruktoři už na vás čekají, dobrodružství ale nepočká…

… sedlejte jednorožce, startujte rakety, každý den budeme ponořeni do nového tématu, čekají na nás dobyvatelské expedice a vesmírná dobrodružství!

Vzhůru do sezóny 2024, díky, že jste s námi.

Každý den nás čeká něco nového!

Trocha praktických informací:

Jak to vychází časově?

Každé ráno se potkáme v 07:30 hod. na trolejbusové zastávce „U zámku“ a k tábořišti už pojedou děti s instruktory společně trolejbusem č. 31 na zastávku „Bartošův dům“, od které je to k tábořišti co by kamenem dohodil.

V 16:00 hod. si rodiče děti opět vyzvedávají na zastávce „U zámku“ nebo dle domluvy s instruktory na některé ze zastávek po cestě.

Školáci, na palubu!

Naše dobrodružství čeká na všechny nebojácné a hravé kluky a holky ve věku od 6 do 12 let. Půlroční odchylku ve věku nepočítáme a rádi přimhouříme obě oči.

Čekáme jen na vás.

Stačí vybrat turnus. Veškeré informace dostanete na e-mail po vyplnění a odeslání přihlášky, kterou najdete vedle.

Termíny našich turnusů:

1. Turnus: 22.07. – 26.07. 2024

2. Turnus: 29.07. – 02.08. 2024

3. Turnus: 12.08. – 16.08. 2024

4. Turnus: 26.08. – 30.08. 2024

Cenové okénko:

Sleva pro věrné táborníky!

Cena našeho putování pro jednoho malého dobrodruha je 3 400,- Kč.

Pokud jste se ale účastnili minulý rok, přihlásíte sourozence nebo pojedete na více než jeden turnus, máme pro vás slevu 200,- Kč.

Slevu stačí uplatnit v přihlášce.

Nekupujete zajíce v pytli!

V ceně jsou zahrnuty obědy, 2x denně svačinky, pitný režim, materiál na hry, programy a tvoření, lukostřelecký a lanový program, výlet, zázemí našeho skvělého tábořiště (hrací plocha i les), srub a vnitřní prostory s kuchyňkou (tekoucí voda i splachovací toalety) a samozřejmě tým skvělých a ostřílených instruktorů.

Vy jste pořád tady? Fajn. Čísla místo slibů!

0

Tak přesně tolik kluků a holek se od roku 2019 už účastnilo našich turnusů.

0

Tak přesně tolik turnusů jsme od roku 2019 úspěšně zvládli. Letos přibydou další.

0

Tak přesně tolik instruktorů tvoří náš tým, který je ošlehaný bojem a dětským křikem.

0

Tak přesně tolik šípů jsme na příměšťácích už za ta léta vystříleli. Nekecáme, spočítáno!

Datová schránka – jky4k27