Výlety

Hurá na výlet!

Dobře víme, jak obtížné je dnešní studenty zaujmout atraktivním nápadem na školní výlet. Mnozí učitelé volí raději prohlídku památek hradů a zámeckých parků, než trávit čas nad realizací vlastního nápadu školního výletu. My nabízíme výlety šité na míru Vám a Vašim přáním!

Upřednostňujeme tradici outdoorových a indoorových aktivit, kde žáci primárně utužují kolektiv. Účastníkům zprostředkováváme skutečné zážitky, jako například lukostřelbu, nízké či vysoké lanové překážky, zážitkové aktivity pro velké skupiny, stejně tak spaní ve stanu a přechod zimní krajiny se sněžnicemi. Pomůžeme vám zrealizovat vaši představu výletu a navíc zaručíme, že se vaše třída bude na výletu skutečně bavit! Součástí organizace výletu je i zajištění ubytování a dopravy.

Luboš Kovařík

GARANT VÝLETŮ