Přeskočit na obsah

MÁM VĚTŠÍ JASNO

Pořád nevíš, kam jít po základce, ale nechceš svůj výběr nechat na jiných? Připravíme tě na tuto výzvu tak, aby ti výběr školy dával smysl.

Děláme-li to, co nás baví a dává nám smysl, je mnohem jednodušší dojít k vytyčenému cíli.

Výběr střední školy je pro každého mladého člověka důležitým a složitým obdobím. Rozhodnutí tě nutí přemýšlet nejen o volbě studijního zaměření ale i o budoucím povolání.

Dáme tvému rozhodnutí opravdový důvod, abys měl/a ve výběru střední školy jasno.

Termín: 26. -28. 5. 2023

ZKUŠENOST

Nečeká Tě žádné biflování v lavici. Kurz využívá zážitkových aktivit, jejichž cílem je tě aktivně zapojit do procesu seberozvoje.

URČENÍ PRIORIT

Na tomto kurzu si utříbíš, co je pro tebe důležité při výběru
střední školy.

ORIENTACE

Získáš přehled aktuálních oborů všech středních škol ve Zlínském kraji a naučíš se hledat informace, které ti pomohou se správně a rychle rozhodnout.

PRACOVNÍ UPLATNĚNÍ

Zjistíš, jaké můžeš mít uplatnění na trhu práce po vystudování konkrétního oboru.

Studentů již prošlo kurzem
Dny nabitého programu
minut teoretických přednášek

Jak to probíhá?

Naše metody jsou postaveny na základech zážitkové pedagogiky. Zážitkový program doplňují aktuální informace o všech středních školách v kraji a nabídkách maturitních i učebních oborů. Vyzkoušíš si ve virtuálním prostředí 30 vybraných profesí na Zlínsku. Tento kurz je doplněn o přítomnost kariérového poradce, který ti pomůže s identifikací silných stránek a rozvoje kompetencí.
Diagnostika kompetencí probíhá ve spolupráci s odborníkem brněnského kariérového poradenství CETERAS  https://ceteras.cz/

Co si z kurzu odneseš?

Myšlenkovou mapu svých priorit ke správnému výběru SŠ.

Plán, kde si jasně definuješ kroky pro výběr a úspěšné přijetí na střední školu.

Ucelený seznam středních škol s obory a možnostmi, které nabízí.

Získáš portfolio svých silných stránek a talentů.

Turnusy

Termín: 26. -28. 5. 2023

Program začíná v pátek 26.5.2023 od 17:00 a končí 28.5.2023 mezi 12.-13. hodinou. Strava (formou plné penze) i ubytování (ve zděné budově na pokojích po 2-3 lůžkách) je zahrnuta v ceně kurzu. Součástí programu není zajištění dopravy, s logistikou vám po osobní domluvě můžeme pomoci. Pedagogický pracovník / zdravotník je přítomen po celou dobu kurzu.  Stravu zajišťuje středisko i ve variantě stravovacích omezeních anebo diet – na požádání. V případě dotazů prosím kontaktujte garanta kurzu.

Cena: 3.900 Kč

Luboš Kovařík

email: info@atmosfera-zs.cz

Od roku 2016 organizuje pro ZŠ a SŠ rozvojové zážitkové kurzy. Dlouhodobě spolupracuje s učiteli na budování zdravých vztahů
v kolektivech a ve třídách. Luboš spolu se Štěpánem a Janem začal v roce 2017 pořádat vzdělávací programy pro mladé s cílem odkrýt vlastní potenciál a využít ho pro vytváření hodnot v našem prostředí skrz vlastní podnikavost a proaktivitu.

Fotky z uplynulých ročníků:

Atmosféra, z.s.

Vlnitá 18