Přeskočit na obsah

MÁM VĚTŠÍ JASNO

Pořád nevíš, kam jít po základce, ale nechceš svůj výběr nechat na jiných? Připravíme tě na tuto výzvu tak, aby ti výběr školy dával smysl.

Děláme-li to, co nás baví a dává nám smysl, je mnohem jednodušší dojít k vytyčenému cíli. Výběr střední školy zásadně ovlivňuje směr, kterým se ubírá nejen náš profesní, ale i osobní život.

pexels-polina-zimmerman-3782225

URČENÍ PRIORIT

Na tomto kurzu si utříbíš, co je pro tebe důležité při výběru
střední školy.

PRACOVNÍ UPLATNĚNÍ

Zjistíš, jaké můžeš mít uplatnění na trhu práce po vystudování konkrétního oboru.

ORIENTACE

Získáš přehled aktuálních oborů všech středních škol ve Zlínském kraji a naučíš se hledat informace, které ti pomohou se správně a rychle rozhodnout.

PLÁNOVÁNÍ

Na tomto kurzu se naučíš vytvářet plán k úspěšnému přijetí na SŠ.

Dny programu​
Termíny kurzu
minut teoretických přednášek

Jak to probíhá?

Kurz využívá zážitkových programů, jejichž cílem je Tě inspirovat, poodhalit Tvé silné stránky i dovednosti a podpořit Tě ke správnému rozhodnutí. Zážitkový program doplňuje virtuální realita s 30 vybranými profesemi na Zlínsku, a testy kompetencí k pochopení silných stránek. Seznámíš se s webovými portály, které poskytují informace o aktuálním trhu středních škol ve Zlínském kraji.

Co si z kurzu odneseš?

Myšlenkovou mapu svých priorit ke správnému výběru SŠ.

Plán, kde si jasně definuješ kroky pro výběr a úspěšné přijetí na střední školu.

Ucelený seznam středních škol s obory a možnostmi, které nabízí.

Turnusy

Zlín: 22.-24.8.2022

Tento kurz bude probíhat v prostorách Gymnázia Lesní čtvrť Zlín bez zajištěného ubytování. Takže se účastníci každý den s lektory potkají v 9:00 ráno na programu a zase se rozloučí v 20:00. Kurz zahrnuje zajištění stravy a pitného režimu (3x oběd a 2x večeře)

cena 2.200 Kč

Vizovice: 21.-23.10.2022

Tento kurz bude probíhat na rekreačním středisku Revika ve Vizovicích. Pro účastníky chystáme totožný program s letním turnusem, avšak zajišťujeme také ubytování a plnou penzi na středisku, což může být výhodou pro studenty z širšího okolí Zlínska.

cena 2.800 Kč

Luboš Kovařík

email: info@atmosfera-zs.cz

Od roku 2016 organizuje pro ZŠ a SŠ rozvojové zážitkové kurzy. Dlouhodobě spolupracuje s učiteli na budování zdravých vztahů
v kolektivech a ve třídách. Luboš spolu se Štěpánem a Janem začal v roce 2017 pořádat vzdělávací programy pro mladé s cílem odkrýt vlastní potenciál a využít ho pro vytváření hodnot v našem prostředí skrz vlastní podnikavost a proaktivitu.

Fotky z uplynulých ročníků:

Atmosféra, z.s.

Vlnitá 18